TV gids morgen
TV gids morgen
TV Gids
Nu en straks
Films
Zender overzicht
Programma overzicht
TV Gids vandaag
Eergisteren
Gisteren
Vandaag
Morgen
Overmorgen
Dinsdag, 19 Maart 2024
NPO 1
NPO 2
NPO 3
RTL 4
RTL 5
SBS 6 HD
RTL 7
Net 5 HD
Veronica
RTL 8
FOX
een
Canvas HD
Comedy Central
Discovery HD
Nat. Geo. HD
SBS9 HD
Eurosport HD
TLC
MTV
24Kitchen HD
BBC 1 HD
BBC 2 HD
05:55
Nederland in Beweging
06:10
MAX Geheugentrainer
06:30
NOS Journaal
06:35
NOS Journaal
06:40
NOS Journaal
06:45
NOS Journaal
06:50
NOS Journaal
07:00
NOS Journaal
07:11
Goedemorgen Nederland
07:30
NOS Journaal
07:39
Goedemorgen Nederland
08:00
NOS Journaal
08:11
Goedemorgen Nederland
08:30
NOS Journaal
08:39
Goedemorgen Nederland
09:00
NOS Journaal
09:13
Goedemorgen Nederland
09:30
NOS Journaal
09:39
Goedemorgen Nederland
10:00
NOS Journaal
10:15
Nederland in Beweging
10:31
MAX Geheugentrainer
10:46
NOS Journaal
11:00
NOS Journaal
11:15
Tijd voor Max
12:00
NOS Journaal
12:14
Ongehoord nieuws
13:00
NOS Journaal
13:21
Ongehoord nieuws
14:00
NOS het vragenuurtje
15:00
NOS Journaal
15:18
NOS Journaal
15:33
NOS Journaal
15:56
Op1
16:58
Socutera
17:00
NOS Journaal
17:08
Tijd voor Max
17:53
Politieke Partijen
17:55
Politieke Partijen
18:00
NOS Journaal
18:17
EenVandaag
18:49
NOS Sportjournaal
19:03
Sophie & Jeroen
20:00
NOS Journaal
20:33
Bed & Breakfast
21:31
Out of Office
22:16
De avondshow met Arjen Lubach
22:45
Op1
23:46
NOS Journaal
00:07
De avondshow met Arjen Lubach
00:38
Op1
01:37
NOS Journaal
02:01
EenVandaag
02:31
NOS Journaal met gebarentaal
03:03
NOS Journaal
03:24
NOS Journaal
03:25
NOS Journaal
04:30
Suhoor Stories
07:00
NOS Journaal met gebarentaal
07:14
Tijd voor Max
08:00
BinnensteBuiten
08:38
MAX Geheugentrainer
09:00
NOS Journaal met gebarentaal
09:15
Nederland in Beweging
09:37
Nieuwsuur
10:25
Expeditie Nederland
11:03
BinnensteBuiten
11:37
EO Metterdaad
12:00
NOS Journaal
12:18
Kook mee met MAX
12:33
NOS Journaal
13:00
NOS Journaal
13:21
Radar
14:11
Soep, sores en soelaas
14:40
Ik mis je
15:10
Project Dans: Op weg naar de finale
16:00
NOS Journaal
16:10
Kook mee met MAX
16:26
Per Seconde Wijzer
16:57
Politieke Partijen
17:00
NOS Journaal
17:13
Downton Abbey
17:46
Nu te zien!
18:00
NOS Journaal
18:14
NOS Journaal Regio
18:23
Noord-Zuid-Oost-West
19:00
NOS Jeugdjournaal
19:20
BinnensteBuiten
19:57
Per Seconde Wijzer
20:26
Opsporing Verzocht
21:00
Dit is de kwestie
21:30
Nieuwsuur
22:10
De Hofbar
22:39
Close Up: Viva Varda! - De films van regisseur Agnès Varda
23:42
VPRO Boeken
00:08
De Nachtzoen
00:23
Nieuwsuur
01:11
Ongehoord nieuws
01:51
Ongehoord nieuws
02:17
Nieuwsuur
04:06
Tekst-TV
05:30
Pingu
05:35
Bumba
05:40
Nurdys
05:46
Angelina Ballerina
05:59
Nelli en Nora
06:06
Teletubbies
06:18
Raad eens hoeveel ik van je hou
06:29
Clangers
06:40
Ella, Oscar & Hoo
06:49
Lief monster
06:56
Kiri & Lou
07:01
Lucas de spin
07:08
Zin in Zappelin
07:11
Zin in Zappelin
07:13
Klumpies
07:20
Zin in Zappelin
07:26
Kindertijd
07:34
Zin in Zappelin
07:36
Het Muizenhuis
07:43
Zin in Zappelin
07:47
De Boterhamshow
08:03
Zin in Zappelin
08:06
Zin in Zappelin
08:09
Shaun het schaap
08:16
Masha
08:19
Mike de ridder
08:31
Pieter Konijn
08:43
Pettenpret
08:49
Tip de Muis
08:58
Jojo & Ouma
09:08
Sesamstraat
09:23
Pop Papierstad
09:34
Pipi, Pupu & Rosemarie
09:41
Sarah en Eend
09:48
Inui
09:55
Sesamstraat: 10 voor...
10:05
Teletubbies
10:18
Nijntje en vriendjes
10:25
Bo Beer
10:30
Nurdys
10:35
Bumba
10:41
Bing
10:48
Woezel & Pip
10:53
Olly, het kleine witte busje
10:59
Tom en de boterham met aardbeienjam en honing
11:04
Peppa Pig
11:09
Peppa Pig
11:13
Timmy tijd
11:18
Pingu
11:23
Tip de Muis
11:30
Pip en Posy
11:37
Raad eens hoeveel ik van je hou
11:48
Ziggy en de zootram
11:59
Maya de bij
12:12
Charlie en Lola
12:23
Zin in Zappelin
12:25
Zin in Zappelin
12:27
Olivia
12:38
Zin in Zappelin
12:44
Kindertijd
12:51
Zin in Zappelin
12:54
Splat & Seymour
13:05
Zin in Zappelin
13:09
Agent Binky
13:20
Zin in Zappelin
13:23
Zin in Zappelin
13:26
Masha
13:32
Shaun het schaap
13:39
Wickie de Viking
13:51
Shaun het schaap
13:53
Het betoverde dorp van Pinokkio
14:05
De Smurfen
14:17
Zo is Joey!
14:28
Buurman en Buurman
14:35
Mighty Mike
14:42
Grizzy en de lemmingen
14:49
Nils Holgersson
15:02
Jungle Book
15:13
BarnKidz
15:25
Stop!
15:31
Mega Mindy
15:57
Kosmoo
16:22
Peperbollen
16:51
De Dodelijkste 60
17:20
Checkpoint
17:46
Brugklas
17:58
Say Whut!?
18:20
NOS Champions League (v)
18:40
NOS Champions League (v)
19:40
NOS Champions League (v)
19:50
NOS Champions League (v)
20:50
NOS Champions League (v)
21:11
Down the Road
22:08
We gaan er allemaal aan
22:41
Dreaming Whilst Black
23:10
30 en nooit meer...
00:06
Sophie & Jeroen
01:02
De avondshow met Arjen Lubach
01:35
Down the Road
02:33
We gaan er allemaal aan
03:05
Sophie & Jeroen
05:50
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
06:00
Editie NL
06:15
Editie NL
06:30
RTL Nieuws
06:35
RTL Weer
06:37
RTL Weer
06:45
RTL Nieuws
06:50
RTL Weer
06:53
RTL Weer
07:00
RTL Nieuws
07:10
RTL Weer
07:15
RTL Nieuws
07:25
RTL Weer
07:30
RTL Nieuws
07:40
RTL Weer
07:45
RTL Nieuws
07:55
RTL Weer
08:00
RTL Nieuws
08:15
RTL Weer
08:20
RTL Nieuws
08:35
RTL Weer
08:40
RTL Nieuws
08:55
RTL Weer
09:00
RTL Nieuws
09:05
RTL Weer
09:10
RTL Boulevard
10:00
Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
11:00
Goede tijden, slechte tijden
11:30
The Bold and the Beautiful
12:00
ER
13:00
Murder, She Wrote
14:05
Humberto
15:30
Kopen Zonder Kijken
17:00
Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
18:00
RTL Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
RTL Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
RTL Nieuws
19:55
RTL Weer
20:00
Goede tijden, slechte tijden
20:30
Married at First Sight
22:00
Humberto
23:25
RTL Nieuws
23:40
RTL Weer
23:45
Humberto
01:10
RTL Boulevard
01:55
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
02:01
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
05:30
RTL De Journal
06:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
07:30
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
08:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
10:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
10:35
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
11:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
17:00
112 vandaag
17:30
Politie op je hielen!
18:30
Politie op je hielen!
19:30
Deurwaarders UK
20:30
Big Brother
21:30
112 vandaag
22:00
24 uur in de E.R.
23:00
Big Brother
00:00
Politie op je hielen!
01:10
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
02:10
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
06:00
Loop: Hart van Nederland
06:30
Hart van Nederland - ochtend editie
06:45
Hart van Nederland - ochtend editie
07:00
Hart van Nederland - ochtend editie
07:15
Hart van Nederland - ochtend editie
07:30
Hart van Nederland - ochtend editie
07:45
Hart van Nederland - ochtend editie
08:00
Hart van Nederland - ochtend editie
08:15
Hart van Nederland - ochtend editie
08:30
Hart van Nederland - ochtend editie
08:45
Hart van Nederland - ochtend editie
09:00
Hart van Nederland - ochtend editie
09:15
Hart van Nederland - ochtend editie
09:30
Hart van Nederland - ochtend editie
09:45
Hart van Nederland - ochtend editie
10:00
Hart van Nederland - ochtend editie
10:15
Hart van Nederland - ochtend editie
10:30
Shownieuws
11:25
Huizen Onder De Hamer
12:40
De Bondgenoten
13:30
Lang leve de liefde
14:15
50/50
14:45
Chateau Meiland VIPS
15:40
Huizen Onder De Hamer
16:50
Droomhuis op het platteland
17:50
Hart van Nederland - Vroege Editie
18:00
Overtreders
19:00
Lang leve de liefde
19:45
De Bondgenoten
20:30
Urk!
21:35
Vandaag Inside
22:30
Hart van Nederland - Late Editie
23:00
Shownieuws
23:55
De Bondgenoten
00:35
Lang leve de liefde
01:20
Vandaag Inside
02:04
Loop: Hart van Nederland
06:00
Teleshop 7: Tommy Teleshopping
09:30
Vis TV
10:00
Vis TV
10:30
Stop! Politie
11:25
Idioten op de weg
11:30
Idioten op de weg
12:00
Idioten op de weg
12:30
Idioten op de weg
13:00
Flodder
13:30
Flodder
14:00
Pawn Stars
15:00
Pawn Stars
16:00
Bar Rescue
17:00
Bar Rescue
17:55
Pawn Stars
18:00
Pawn Stars
18:30
Pawn Stars
19:30
Pawn Stars
20:25
Blacklight
22:30
The Grey
00:45
Pawn Stars
01:40
Teleshop 7: Tommy Teleshopping
02:10
Teleshop 7: Mediashop
06:00
Loop: Hart van Nederland
07:30
Mediashop
09:00
Tommy Teleshopping
11:20
De Grote Verbouwing UK
12:20
Het Blok Australië
13:15
Tommy Teleshopping
13:50
MasterChef Australië
14:50
MasterChef Australië
15:55
My Kitchen Rules Australië
16:50
Neighbours
17:25
MasterChef Australië
18:25
MasterChef Australië
19:25
My Kitchen Rules Australië
20:30
Wild Cards
21:25
Wild Cards
22:25
Chicago Fire
23:10
Royal flying doctor service
00:10
The heart guy
01:10
The heart guy
02:00
Loop: Hart van Nederland
02:01
Loop: Hart van Nederland
18:00
Two and a Half Men
18:15
Two and a Half Men
18:40
Schitt's Creek
19:10
Schitt's Creek
19:35
The Big Bang Theory
20:00
The Big Bang Theory
20:30
Wonder Woman 1984
23:35
FBI
00:30
Kafka
01:05
Veronica film
01:29
Loop: Hart van Nederland
06:30
Teleshop 8: Mediashop
16:35
Goede tijden, slechte tijden
17:05
Murder, She Wrote
18:05
The Bold and the Beautiful
18:30
The Bold and the Beautiful
19:00
The Bold and the Beautiful
19:30
ER
20:25
Flowers And Honey
20:28
Flowers And Honey
22:25
Law & Order: Special Victims Unit
23:25
Law & Order: Special Victims Unit
00:20
Murder, She Wrote
01:20
Teleshop 8: Mediashop
02:01
Teleshop 8: Mediashop
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
04:45
Car S.O.S
05:35
Food Factory
06:00
Food Factory
06:30
Food Factory
06:56
Science of Stupid
07:26
Science of Stupid
07:57
Storage Wars Canada
08:27
Storage Wars Canada
09:02
Fish Tank Kings
10:05
Secrets of the Zoo
11:05
Secrets of the Zoo
12:05
Dr. Oakley, Yukon Vet
13:00
Cesar Millan: Better human better dog
14:12
The Incredible Dr. Pol
15:13
Trafficked With Mariana van Zeller
16:12
Trauma Rescue Squad
17:11
Locked Up Abroad
18:11
Airport Security: Peru
19:00
Border Patrol New Zealand
19:30
To Catch a Smuggler: JFK Airport
20:30
Air Crash Investigation
21:30
The Rise and Fall of the Maya
22:30
Maya Underworld: The Real Doomsday
23:29
Ancient Bodies: Secrets Revealed
00:30
Hitler's Last Stand
01:30
Food Factory
02:00
Food Factory
02:15
Top 10 the Art of Architecture
03:00
Megafactories
03:50
Megafactories
06:00
Loop: Hart van Nederland
07:00
Mediashop
14:55
The Flying Doctors
15:50
The Flying Doctors
16:45
McLeod's Daughters
17:40
McLeod's Daughters
18:30
McLeod's Daughters
19:30
McLeod's Daughters
20:30
Silence
23:45
Man bijt hond
00:25
Tommy Teleshopping
00:45
Huizenjacht
03:55
Loop: Hart van Nederland
05:00
Schansspringen
05:30
Schansspringen
06:00
Schansspringen
06:30
Snooker
07:30
Snooker
10:30
Biatlon
11:00
Biatlon
11:30
Alpineskiën
12:00
Alpineskiën
12:30
Schansspringen
13:00
Schansspringen
13:30
Schansspringen
14:00
Wielrennen
15:00
Wielrennen
16:45
Wielrennen
17:45
Wielrennen
18:30
Wielrennen
19:00
Snooker
21:00
Formule E
22:00
Wielrennen
23:00
Surfen
23:55
Misc.
00:00
Snooker
01:30
Schansspringen
02:00
Langlaufen
02:30
Langlaufen
03:00
Snooker
04:02
Louisa & Rowan Op De Camping
04:50
My big fat American gypsy wedding
05:35
Say yes to the dress UK
06:00
Say Yes to the Dress: Benelux
06:30
Say Yes to the Dress: Benelux
07:00
Say Yes to the Dress: Benelux
07:30
Fred van Leer: Alles uit de kast
08:30
De Baumgards
09:30
De Baumgards
10:30
De Baumgards
11:30
De Baumgards
12:30
My big fat American gypsy wedding
13:30
My 600-lb Life
15:30
Unsellable Houses
16:30
Property brothers: Forever home
17:30
Flip or flop
18:00
Hoarding: Buried Alive
19:00
Say yes to the dress UK
19:30
Long Island Medium
20:00
Long Island Medium
20:30
My Strange Addiction: Still Addicted?
21:30
The Man with No Penis
22:30
Skin Tight
23:30
Sex sent me to the ER
00:30
Fred van Leer: Alles uit de kast
01:30
De Baumgards
02:26
De Baumgards
03:14
De Baumgards
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
07:00
Breakfast
10:30
Crimewatch Live
11:15
Critical Incident
11:45
Animal Park
12:30
Homes Under the Hammer
13:15
Bargain Hunt
14:00
BBC News at One; Weather
14:30
BBC Regional News and Weather
14:45
Doctors
15:15
Money for Nothing
16:00
Escape to the Country
16:45
The Bidding Room
17:30
Bridge of Lies
18:15
Pointless
19:00
BBC News at Six; Weather
19:30
BBC Regional News and Weather
20:00
The One Show
20:30
EastEnders
21:00
Interior Design Masters with Alan Carr
22:00
Sort Your Life Out with Stacey Solomon
23:00
BBC News at Ten
23:30
BBC Regional News and Weather
23:40
The Dropout
00:30
The Dropout
01:20
Michael McIntyre's The Wheel
02:20
Weather for the Week Ahead
02:25
BBC News
04:40
This Is BBC TWO
07:30
Bargain Hunt
08:15
Bridge of Lies
09:00
Sort Your Life Out with Stacey Solomon
10:00
BBC News
13:15
Politics Live
14:00
Impossible
14:45
The Edge
15:30
Take a Hike
16:00
Japan: Earth's Enchanted Islands
17:00
The Manor Reborn
18:00
Flog It!
19:00
Richard Osman's House of Games
19:30
Great British Railway Journeys
20:00
The Hairy Bikers Go West
21:00
Saving Lives at Sea
22:00
Great British Menu: The Finals
23:00
Newark, Newark
23:30
Newsnight
00:10
Weather
00:15
Just mercy
02:25
Great British Menu: The Finals
03:25
Interior Design Masters with Alan Carr