TV Gids gisteren

Dinsdag, 21 Januari 2020
omhoog omlaag links rechts
04:09
Tekst-TV
06:25
Pingu
06:34
Olly, het kleine witte busje
06:40
Sesamstraat
06:55
Rita & Krokodil
07:00
Zin in Zappelin
07:02
Pim & Pom
07:07
Pim & Pom
07:11
Zin in Zappelin
07:15
Knofje
07:20
Knofje
07:30
Mike de ridder en de nieuwe vriend van Evie
07:45
Casper en Emma
08:00
Buurman en buurman
08:10
Shaun het schaap
08:15
Masha's sprookjes
08:20
De Smurfen
08:35
Kiwi & Strit
08:45
NOS Jeugdjournaal
08:50
Bollie & Billie
09:05
Heuvelland Ziekenhuis
09:15
Ringel Singel 19
09:20
Masha en de beer
09:25
Kindertijd
09:35
Nelli en Nora
09:40
Pieter Konijn
09:55
Maan en ik
10:20
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:25
Tik Tak
10:32
Bo Beer
10:35
Dropje
10:45
Sesamstraat: 10 voor...
10:55
Joe & Jack
11:05
No-No is vermomd
11:10
Raad eens hoeveel ik van je hou
11:20
Stella & Sam
11:35
Tip de muis
11:40
Angelina Ballerina
11:55
Babar en de belevenissen van Badou
12:05
Heidi
12:30
K3 Roller Disco
12:55
Leo & Tijg
13:05
Calimero
13:20
Kindertijd
13:30
Maya de bij
13:45
Kikker en zijn vriendjes
13:50
Barbapapa
13:55
Sesamstraat
14:15
De twee Olivia's
14:25
Moomin Vallei
14:45
Bernard
14:49
Bernard
14:55
Machtige Mike
15:05
Dodelijk 360
15:35
Peperbollen
16:00
Beste Vrienden Quiz
16:25
Lucas etc.
16:35
Brugklas
16:45
SpangaS
17:00
Checkpoint
17:25
Beste Vrienden Quiz
17:45
Klaas Kan Alles
18:20
Brugklas
18:30
SpangaS
18:40
Het Klokhuis
19:00
NOS Jeugdjournaal
19:30
First Dates
20:25
Vier handen op één buik
21:15
Net ff anders
22:05
Nachtdieren
22:45
3 Op Reis
23:25
De Wereld Draait Door
00:20
Hollands Hoop
01:20
Vier handen op één buik
02:10
Net ff anders
03:00
Nachtdieren
03:35
De Wereld Draait Door
06:30
Telekids Mini's: Zigby
06:41
Telekids Mini's: Elias
06:52
Sid De Slimmerik
06:56
Wissper
07:03
Prinsessia
07:18
Ernst, Bobbie En De Rest
07:29
Piet Piraat
07:34
Mijn ridder en ik
07:47
Robin Hood
07:59
LEGO City
08:01
Brandweerman Sam
08:13
Dr. Panda
08:20
Telekids Mini's: Bibaboerderij
08:35
Telekids Mini's: Molang
08:38
Telekids Mini's: Molang
08:42
Telekids Mini's: 2 Kleine Kleutertjes
08:44
Leren met Jokie
08:46
Telekids Mini's: Sophie De Giraf
08:50
Telekids Mini's: Juf Roos
08:56
Telekids Mini's: BW TV
09:02
StoryZoo
09:12
Thomas De Stoomlocomotief
09:24
Super Wings
09:36
Telekids Mini's: Robocar Poli
09:49
Sprookjesboom Show
09:55
The Adventures Of Chuck And Friends
10:05
Airport: Winky's avonturen
10:13
Telekids Mini's: Sprookjesboomfeest
10:34
Telekids Mini's: Tee & Mo
10:41
Telekids Mini's: Beertje Pol
10:53
Telekids Mini's: De Opmerkelijke Meneer King
11:00
Gonnie & Gijsje
11:04
Fien & Teun
11:13
Telekids Mini's: Musti
11:23
Little People
11:34
Telekids Mini's: Ella De Olifant
11:47
Telekids Mini's: Hello Kitty And Friends
11:59
Enchantimals
12:10
Troetelbeertjes
12:31
Tashi
12:43
Mijn ridder en ik
12:55
Brandweerman Sam
13:06
Transformers: Rescue Bots Academy
13:18
Dinotrux
13:42
Lalaloopsy
14:09
Monchhichi
14:20
Strawberry Shortcake
14:42
My Little Pony
15:04
Suske En Wiske Junior
15:11
Mr. Bean
15:23
Koning Julien
15:48
Het Regent Gehaktballen
15:59
Miss Moon
16:13
Spirit - Samen Vrij
16:38
LEGO Friends: Girls On A Mission
16:48
Barbie Dreamtopia
16:59
5MinutenShow
17:06
Goede Tijden, Slechte Tijden
17:36
The Bold And The Beautiful
18:05
The Bold And The Beautiful
18:34
Grey's Anatomy
19:31
ER
20:30
Good Luck Chuck
22:34
House
23:30
Grey's Anatomy
00:26
Teleshop 8: Mediashop
01:56
Teleshop 8: Mediashop
02:01
Teleshop 8: Mediashop