TV gids morgen
TV gids morgen
TV Gids
Nu en straks
Films
Zender overzicht
Programma overzicht
TV Gids gisteren
Eergisteren
Gisteren
Vandaag
Morgen
Overmorgen
Vrijdag, 26 Juli 2024
NPO 1
NPO 2
NPO 3
RTL 4
RTL 5
SBS 6 HD
RTL 7
Net 5 HD
Veronica
RTL 8
FOX
een
Canvas HD
Comedy Central
Discovery HD
Nat. Geo. HD
SBS9 HD
Eurosport HD
TLC
MTV
24Kitchen HD
BBC 1 HD
BBC 2 HD
05:50
Nederland in Beweging
06:10
MAX Geheugentrainer
06:30
NOS Journaal
06:34
NOS Journaal
06:39
NOS Journaal
06:44
NOS Journaal
06:49
NOS Journaal
07:00
NOS Journaal
07:10
NOS Journaal
07:20
NOS Journaal
07:30
NOS Journaal
07:40
NOS Journaal
08:00
NOS Journaal
08:10
NOS Journaal
08:20
NOS Journaal
08:30
NOS Journaal
08:45
NOS Journaal
09:00
NOS Journaal
09:10
NOS Journaal
09:20
NOS Journaal
09:35
NOS Journaal
09:45
NOS Journaal
10:00
NOS Journaal
10:15
Nederland in Beweging
10:30
MAX Geheugentrainer
10:45
NOS Journaal
11:00
NOS Journaal
11:10
NOS Journaal
11:20
NOS Journaal
11:30
NOS Journaal
11:40
NOS Journaal
12:00
NOS Journaal
12:15
NOS Journaal
12:25
NOS Journaal
12:35
NOS Journaal
13:00
NOS Journaal
13:15
NOS Journaal
13:25
NOS Journaal
13:35
NOS Journaal
13:45
NOS Journaal
14:00
NOS Journaal
14:15
NOS Journaal
14:25
NOS Journaal
14:35
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:20
NOS Journaal
15:40
Op safari
15:55
Het beste van 50 jaar te land, ter zee en in de lucht
17:00
NOS Journaal
17:10
TV Monument - Hans Kazàn
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:50
NOS Olympische Spelen Openingsceremonie
19:25
NOS Olympische Spelen Openingsceremonie
23:10
NOS Studio Parijs
23:45
NOS Journaal
00:10
Flikken Maastricht
01:25
NOS Studio Parijs
01:55
NOS Journaal
02:00
EenVandaag
02:25
NOS Journaal met gebarentaal
02:55
NOS Journaal
03:00
NOS Journaal
07:00
NOS Journaal met gebarentaal
07:15
BinnensteBuiten
07:50
Nederland in Beweging
08:05
Rail Away
08:35
MAX Geheugentrainer
09:00
NOS Journaal met gebarentaal
09:15
Nederland in Beweging
09:35
Nieuwsuur
10:10
Nu te zien!
10:15
Noord-Zuid-Oost-West
10:50
Gort's Wijnkwartier
11:05
BinnensteBuiten
11:40
NOS Journaal Regio
12:00
NOS Journaal
12:15
Bak mee met MAX
12:30
Metropolis
12:45
Nu te zien!
13:00
NOS Journaal
13:15
Rail Away
13:45
Olympische dromen
13:48
Olympische dromen
13:50
Wereldse hotels
14:40
40 jaar Tussen kunst en kitsch
14:45
40 jaar Tussen kunst en kitsch
15:05
Close Up: JDL - Behind the Wall
16:00
NOS Journaal
16:10
Bak mee met MAX
16:25
Rail Away
17:00
NOS Journaal
17:10
De slimste mens
18:00
NOS Journaal
18:15
NOS Journaal Regio
18:30
Regioned
18:55
Noord-Zuid-Oost-West
19:10
BinnensteBuiten
19:40
Nu te zien!
19:45
Nu te zien!
20:00
NOS Journaal
20:30
De slimste mens
21:15
The Making of Planet Earth III
21:30
Nieuwsuur
22:10
Andere Tijden special
23:05
Crime: Captivated
23:45
Crime: Captivated
00:25
De Nachtzoen
00:40
Nieuwsuur
00:45
Nieuwsuur
01:20
Nieuwsuur
04:00
NOS Jeugdjournaal
04:19
Tekst-TV
05:30
Timmy tijd
05:35
Woezel & Pip
05:40
Hoi Duggee
05:45
Raad eens hoeveel ik van je hou
05:55
Jojo & Ouma
06:05
Ziggy en de zootram
06:20
Tip de Muis
06:25
Woezel & Pip Overal Vriendjes!
06:40
Bing
06:50
Nurdys
06:55
Kiwi & Strit
07:00
Kiri & Lou
07:05
Pingu
07:10
Lucas de spin
07:18
Zin in Zappelin
07:21
Zin in Zappelin
07:25
Masha
07:30
Masha's Songs
07:36
Zin in Zappelin
07:37
Zin in Zappelin
07:40
Kindertijd
07:48
Zin in Zappelin
07:50
Rubble & Crew
08:02
Zin in Zappelin
08:05
De Boterhamshow
08:21
Zin in Zappelin
08:23
Zin in Zappelin
08:25
Shaun het schaap
08:30
Maya de bij
08:35
Maya de bij
08:45
Bob de Bouwer
08:55
Klumpies
09:05
Het Zandkasteel
09:20
Sesamstraat
09:35
Jojo & Ouma
09:45
Maan en ik
10:05
Nurdys
10:13
Timmy tijd
10:15
Bing
10:20
Bing
10:25
Peppa Pig
10:30
Hoi Duggee
10:35
George & Paul
10:40
Woezel & Pip Overal Vriendjes!
10:55
Olly, het kleine witte busje
11:00
Olly, het kleine witte busje
11:05
Nijntje en vriendjes
11:10
Lief monster
11:15
Sarah en Eend
11:20
Sesamstraat: 10 voor...
11:30
Hoelahoep
11:45
Vegesauriërs
11:50
Pop Papierstad
11:55
Pop Papierstad
12:05
Calimero
12:15
Masha
12:22
Zappelin Mini's
12:24
Zin in Zappelin
12:27
Zin in Zappelin
12:28
Zin in Zappelin
12:30
Babar en de belevenissen van Badou
12:42
Zin in Zappelin
12:43
Zin in Zappelin
12:45
Kindertijd
12:55
Zin in Zappelin
12:56
Casper & Emma
13:00
Casper & Emma
13:11
Zin in Zappelin
13:15
Patsboemkledder
13:31
Zin in Zappelin
13:33
Zin in Zappelin
13:35
Mike de ridder
13:50
Splat & Seymour
14:00
De Smurfen
14:10
Bollie & Billie
14:25
Zo is Joey!
14:35
Agent Binky
14:45
Interstellar Ella
14:55
Peter Pan
15:00
Peter Pan
15:20
Lassie Animated
15:45
The Zoo
15:55
Rudi het racevarken
16:25
Dance Academy
16:50
Brugklas
17:40
Het verborgen eiland
18:00
Checkpoint
18:25
De faker op vakantie
18:45
Het Klokhuis
19:00
NOS Jeugdjournaal
19:25
Puberruil
20:00
De Luizenmoeder
20:35
Reizen Waes
21:30
Tropenjaren
22:05
Podium ZWART
23:05
Where the Wild Men Are with Ben Fogle
00:00
De slimste mens
00:45
Puberruil
01:20
Reizen Waes
02:15
Tropenjaren
02:45
Podium ZWART
03:40
NOS Jeugdjournaal
06:00
Editie NL
06:15
Editie NL
06:30
RTL Nieuws
06:35
RTL Weer
06:37
RTL Weer
06:45
RTL Nieuws
06:50
RTL Weer
06:53
RTL Weer
07:00
RTL Nieuws
07:10
RTL Weer
07:15
RTL Nieuws
07:25
RTL Weer
07:30
RTL Nieuws
07:40
RTL Weer
07:45
RTL Nieuws
07:55
RTL Weer
08:00
RTL Nieuws
08:15
RTL Weer
08:20
RTL Nieuws
08:35
RTL Weer
08:40
RTL Nieuws
08:55
RTL Weer
09:00
RTL Nieuws
09:05
RTL Weer
09:10
RTL Boulevard
10:00
Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
11:00
Ik Weet Er Alles Van!
11:30
The Bold and the Beautiful
12:00
NCIS
12:55
NCIS: Los Angeles
13:50
Van woonvilla naar droomvilla
14:15
Humberto à Paris: Wat Is De Kans?
15:40
B&B vol liefde
17:00
Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
18:00
RTL Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
RTL Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
RTL Nieuws
19:45
Humberto à Paris: Wat Is De Kans?
19:55
RTL Weer
20:00
Ik Weet Er Alles Van!
20:35
Secret duets
21:45
Humberto à Paris: Wat Is De Kans?
23:20
RTL Nieuws
23:40
RTL Weer
23:50
Humberto à Paris: Wat Is De Kans?
01:10
RTL Boulevard
01:55
Teleshop 4: Mediashop
02:10
Teleshop 4: Mediashop
02:14
Teleshop 4: Mediashop
05:30
RTL De Journal
06:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
07:30
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
08:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
10:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
10:35
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
11:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
17:00
112 vandaag
17:30
Politie op je hielen!
18:30
Deurwaarders UK
19:30
Deurwaarders UK
20:30
Five Days Inside
21:25
Voor De Rechter
21:55
112 vandaag
22:25
24 uur in de E.R.
23:25
Ambulance UK: Code Red
00:35
Politie op je hielen!
01:45
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
02:10
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
06:00
Loop: Hart van Nederland
06:30
Hart van Nederland - ochtend editie
06:45
Hart van Nederland - ochtend editie
07:00
Hart van Nederland - ochtend editie
07:15
Hart van Nederland - ochtend editie
07:30
Hart van Nederland - ochtend editie
07:45
Hart van Nederland - ochtend editie
08:00
Hart van Nederland - ochtend editie
08:15
Hart van Nederland - ochtend editie
08:30
Hart van Nederland - ochtend editie
08:45
Hart van Nederland - ochtend editie
09:00
Hart van Nederland - ochtend editie
09:15
Hart van Nederland - ochtend editie
09:30
Hart van Nederland - ochtend editie
09:50
Hart van Nederland - ochtend editie
10:05
Hart van Nederland - ochtend editie
10:20
Hart van Nederland - ochtend editie
10:35
Shownieuws
11:25
Droomhuis op het platteland
12:25
Man bijt hond
12:35
De Bondgenoten
13:30
50/50
14:00
Overtreders
15:00
Het jachtseizoen
15:55
Droomhuis op het platteland
16:50
Droomhuis op het platteland
17:50
Hart van Nederland - Vroege Editie
18:00
Wordt u al geholpen?
18:05
Wordt u al geholpen?
18:30
Overtreders
19:30
De Bondgenoten
20:30
Wat goééééd! Het beste van Chateau Meiland
21:35
De Oranjezomer
22:30
Hart van Nederland - Late Editie
23:00
Shownieuws
23:05
Shownieuws
00:00
De Bondgenoten
00:55
De Oranjezomer
01:43
Loop: Hart van Nederland
06:00
Teleshop 7: Mediashop
09:30
Vis TV
10:00
Vis TV
10:30
Stop! Politie
11:25
Idioten op de weg
11:30
Idioten op de weg
12:00
Idioten op de weg
12:25
Idioten op de weg
12:30
Idioten op de weg
13:00
Flodder
13:30
Flodder
14:00
Pawn Stars
15:00
Pawn Stars
16:00
Bar Rescue
17:00
Bar Rescue
17:55
Pawn Stars
18:00
Pawn Stars
18:30
Pawn Stars
19:30
Pawn Stars
20:25
Papillon
20:27
Papillon
23:35
Unforgiven
02:20
Teleshop 7: Mediashop
06:00
Loop: Hart van Nederland
07:30
Mediashop
09:00
Tommy Teleshopping
11:25
Het Blok Australië
12:20
Het Blok Australië
13:20
Tommy Teleshopping
14:05
Wat eten we?
14:30
Lang leve de liefde
15:05
Lang leve de liefde
15:35
Date Smakelijk
16:30
Hell's Kitchen
17:30
Lang leve de liefde
18:00
Lang leve de liefde
18:30
Date Smakelijk
19:30
Hell's Kitchen
20:30
Captain Corelli's Mandolin
23:05
The Messenger
01:15
Love It or List It Australia
02:15
Loop: Hart van Nederland
18:00
The Big Bang Theory
18:15
Two and a Half Men
18:40
Two and a Half Men
19:05
Two and a Half Men
19:35
The Big Bang Theory
20:00
The Big Bang Theory
20:30
The Cold Light of Day
22:10
Abduction
00:20
Border Security: Australië
00:50
Border Security: Australië
01:13
Loop: Hart van Nederland
06:30
Teleshop 8: Mediashop
16:35
Goede tijden, slechte tijden
17:05
NCIS: Los Angeles
18:05
The Bold and the Beautiful
18:30
The Bold and the Beautiful
19:00
Married At First Sight Australië
20:25
Detectives Op Vrijdag: Dalziel & Pascoe
22:30
Law & Order: Special Victims Unit
23:30
Law & Order: Special Victims Unit
00:30
NCIS: Los Angeles
01:30
Teleshop 8: Mediashop
02:01
Teleshop 8: Mediashop
02:03
Teleshop 8: Mediashop
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
04:40
Car S.O.S
05:30
Car S.O.S
05:35
Food Factory
06:00
Food Factory
06:15
Food Factory
06:32
Food Factory
07:04
Megafactories
08:00
Abandoned
08:30
Abandoned
09:00
Mine Hunters
10:10
Farm Dreams
11:13
Secrets of the Zoo
12:08
Dr. Oakley, Yukon Vet
12:55
Construction Fails
14:16
Europe From Above
15:00
Rocky Mountain Railroad
16:16
Lockdown
17:15
Locked Up Abroad
18:10
Ultimate Airport Dubai Compilations
19:00
Border Patrol New Zealand
19:30
To Catch a Smuggler
20:30
Air Crash Investigation
21:30
The Incredible Dr. Pol
22:30
The Incredible Dr. Pol
23:30
The Incredible Dr. Pol
00:00
Rewind the '90s
00:25
America's Funniest Home Videos: Animal Edition
00:39
Food Factory
01:38
Drugs, Inc.
01:51
Food Factory
02:31
Megafactories
03:16
Megafactories
Geen data beschikbaar
04:00
Voetbal
05:30
Voetbal
07:00
Handbal
08:30
Handbal
09:55
Misc.
10:00
Voetbal
11:30
Voetbal
12:55
Misc.
13:00
Handbal
14:30
Olympische Spelen
14:45
Diverse sporten
15:00
Diverse sporten
15:15
Diverse sporten
15:30
Diverse sporten
15:45
Diverse sporten
16:00
Olympische Spelen
17:00
Olympische Spelen
18:00
Diverse sporten
19:30
Diverse sporten
23:15
Diverse sporten
23:30
Diverse sporten
23:45
Diverse sporten
00:00
Diverse sporten
00:15
Diverse sporten
00:30
Olympische Spelen
01:00
Diverse sporten
03:00
Diverse sporten
04:05
Return to Amish
05:35
House Hunters International
06:00
Extreme couponing
06:30
My cat from hell
07:30
Long Island Medium
08:00
Long Island Medium
08:30
Toddlers & Tiaras
09:30
90 day fiancé: Happily ever after?
11:30
My big fat American gypsy wedding
12:30
90 Day fiancé
13:30
Unexpected: Teenage & pregnant
14:30
Louisa & Rowan Op De Camping
15:30
My lottery dream home
16:00
My lottery dream home
16:30
Property brothers: Forever home
17:30
House Hunters International
18:00
Hoarding: Buried Alive
19:00
Say yes to the dress UK
19:30
Say Yes to the Dress: Benelux
20:30
90 day fiancé: Happily ever after?
22:30
90 Day Fiancé: Love in Paradise
23:30
90 day fiancé: Happily ever after?
00:30
My cat from hell
01:30
Long Island Medium
02:00
Long Island Medium
02:30
Toddlers & Tiaras
03:20
My big fat American gypsy wedding
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
07:00
Breakfast
10:30
Rip-Off Britain
11:15
Expert Witness
11:45
Close Calls on Camera
12:15
Homes Under the Hammer
13:15
Bargain Hunt
14:00
BBC News at One; Weather
14:35
BBC Regional News and Weather
14:45
BBC News at One; Weather
15:00
Rick Stein's Cornwall
15:30
Animal Park
16:00
Escape to the Country
16:45
The Repair Shop
17:15
The Finish Line
18:00
BBC News at Six; Weather
18:25
BBC Regional News and Weather
18:45
Olympics: Paris 2024 - Opening Ceremony
23:00
BBC News at Ten
23:30
BBC Regional News and Weather
23:40
A Good Girl's Guide to Murder
00:30
The Beach
02:20
Weather for the Week Ahead
02:25
BBC News
04:05
This Is BBC TWO
07:15
Bargain Hunt
08:00
Homes Under the Hammer
09:00
Dr Xand's Con or Cure
09:30
Big Little Crimes
10:00
BBC News
14:00
Impossible
14:45
Make Me a Dealer
15:30
The Customer Is Always Right
16:15
Coastal Defenders
16:45
B&B by the Sea
17:15
Bears About the House
18:15
Flog It!
19:00
Robson Green's Weekend Escapes
19:30
Great Asian Railway Journeys
20:00
Villages by the Sea
20:30
Beechgrove Garden
21:00
Gardeners' World
22:00
Fake or Fortune?
23:00
Two Doors Down
23:30
Newsnight
00:00
Weather
00:05
Today at the Test
01:05
Hell Jumper
02:35
Panorama
03:05
The Bidding Room
03:50
This Is BBC TWO