TV gids morgen
TV gids morgen
TV Gids
Nu en straks
Films
Zender overzicht
Programma overzicht
TV Gids morgen
Eergisteren
Gisteren
Vandaag
Morgen
Overmorgen
Zaterdag, 30 Maart 2024
NPO 1
NPO 2
NPO 3
RTL 4
RTL 5
SBS 6 HD
RTL 7
Net 5 HD
Veronica
RTL 8
FOX
een
Canvas HD
Comedy Central
Discovery HD
Nat. Geo. HD
SBS9 HD
Eurosport HD
TLC
MTV
24Kitchen HD
BBC 1 HD
BBC 2 HD
06:42
Op1
07:37
Nederland in Beweging
07:56
Tijd voor Max
08:54
Close Up: Het New Mexico van Georgia O'Keeffe
09:52
Keuringsdienst van Waarde
10:22
Een huis vol emigreert
11:15
Geef om je hersenen
12:19
Sterren NL Top 25
13:00
NOS Journaal
13:13
Sterren NL Top 25
13:45
The Passion
15:23
NOS Studio Sport EK Magazine
15:55
NOS Studio Sport
17:57
Socutera
18:00
NOS Journaal
18:18
EenVandaag
18:52
NOS Sportjournaal
19:06
Het echte leven in de dierentuin
20:00
NOS Journaal
20:28
Mindf*ck
21:21
Bij Van Duin op de Achterbank
22:09
NOS Studio Sport Eredivisie
23:05
NOS Studio Sport
23:35
NOS Journaal
23:50
Een huis vol emigreert
00:42
Mindf*ck
01:30
NOS Journaal
01:35
EenVandaag
03:02
NOS Journaal met gebarentaal
03:26
NOS Journaal
03:32
NOS Journaal
05:30
Suhoor Stories
07:58
Rail Away
08:24
EO Metterdaad
08:39
Tijl in het voetspoor van Richard Wagner
09:26
Groenteman op zondag
10:24
Podium Klassiek
11:32
Villa ramadan
11:34
Villa ramadan
12:12
De sociëteit
13:00
NOS Journaal
13:14
2 voor 12
13:55
Meldpunt
14:26
2Doc: Scootmobiel
15:18
Nu te zien!
15:30
Fryslân Dok
16:04
Kruispunt
16:30
De Verwondering
17:00
NOS Journaal
17:08
Petrus in het land
17:30
De Verandering
17:49
Nederland Zingt
18:15
EO Metterdaad
18:26
Ik mis je
18:44
Zin in morgen
19:15
Kassa
20:05
Blauw Bloed
20:07
Blauw Bloed
20:38
Gort over de Grens
21:30
Nieuwsuur
22:00
Stand van Nederland
22:30
Paaswake Deventer
00:00
De Nachtzoen
00:14
Nieuwsuur
00:52
Nieuwsuur
04:06
Tekst-TV
04:18
Tekst-TV
05:30
Pingu
05:35
Bumba
05:40
Nurdys
05:46
Ziggy en de zootram
05:58
Babar en de belevenissen van Badou
06:09
Knofje
06:16
Noddy, de detective
06:27
Peppa Pig
06:32
Ella, Oscar & Hoo
06:43
Raad eens hoeveel ik van je hou
07:10
Casper en Emma
07:21
Samson & Marie
07:29
Dropje
07:37
Jottum
07:42
Biff & Chip
07:54
De magische auto
08:05
Kindertijd
08:12
Beestenbrigade
08:28
De Matties
08:30
Zappsport
08:33
Zappsport
08:46
De Matties
08:50
Kop op!
09:00
De Matties
09:03
Extreme karaoke
09:23
De Matties
09:26
Troublemakers
09:29
Troublemakers
09:41
De Matties
09:45
Freeks Jungle School
09:55
De Matties
09:59
Zapp Kids Top 20
10:27
Mees Kees
10:52
DierenDetectives
11:17
ZappSport kantine
11:37
Kosmoo
12:06
Kosmoo
12:32
Kosmoo
12:56
Heel Vlaanderen bakt - kids
13:39
Say Whut!?
14:01
Say Whut!?
14:22
Say Whut!?
14:44
Say Whut!?
15:06
Say Whut!?
15:29
Zappbios: Berend Botje: het mysterie van het ei
16:46
Pasen met de zandtovenaar
17:17
Zapp Detective
17:33
Alles flex
17:49
Zapp Recordbrekers
18:19
Voor het Blok
18:45
Steken en Prikken op vakantie
19:00
NOS Jeugdjournaal
19:20
Earth Challenge
20:00
De regels van Floor
20:11
Socutera
20:21
Dopesick
21:18
Dopesick
22:23
Dertigers
22:51
Dertigers
23:18
Dertigers
23:45
Dertigers
00:14
Dertigers
00:40
Dertigers
01:08
Dertigers
01:36
Dertigers
03:07
Nachtdieren
03:42
NOS Jeugdjournaal
06:50
Ernst, Bobbie en de rest
07:00
Ernst, Bobbie en de rest
07:02
Ernst, Bobbie en de rest
07:20
Ernst, Bobbie en de rest
07:36
Ernst, Bobbie en de rest
07:54
Ernst, Bobbie en de rest
08:07
Ernst, Bobbie en de rest
08:23
Ernst, Bobbie en de rest
08:40
Ernst, Bobbie en de rest
09:00
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
09:59
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
10:34
Kast Vol Kansen
11:05
Ronreizen
11:33
RTL Autowereld
12:03
Van woonvilla naar droomvilla
12:33
Snowmagazine
13:02
Zondag Op Vier
14:01
De Visvrouwen
14:30
Campingtijd
15:00
Het Goede Buitenleven
15:30
Way Of Living
15:59
De Bouw Maakt Het
16:29
Kies Voor Je Tanden
16:59
Plezier en passie
17:28
House Vision
18:00
RTL Nieuws
18:15
Editie NL
18:16
Editie NL
18:33
RTL Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
RTL Nieuws
19:55
RTL Weer
19:58
RTL Weer
20:02
Make up your mind
21:41
VriendenLoterij miljonairs
22:38
Secret duets
23:24
RTL Nieuws
23:39
RTL Weer
23:43
Secret duets
00:24
RTL Boulevard
01:17
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
03:00
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
05:30
RTL De Journal
06:00
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
07:30
New Creation Church TV
07:58
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
12:52
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
16:22
Helden Van Hier: De Kust
17:22
Helden Van Hier: De Kust
18:27
De Verraders
20:00
Big Brother Live
21:00
Bureau Arnhem
21:02
Bureau Arnhem
22:29
Helden Van Hier: De Kust
23:34
Helden Van Hier: De Kust
00:43
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
03:10
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
06:00
Loop: Hart van Nederland
06:01
Loop: Hart van Nederland
07:00
Hart van Nederland - ochtend editie
07:15
Hart van Nederland - ochtend editie
07:30
Hart van Nederland - ochtend editie
07:44
Hart van Nederland - ochtend editie
08:00
Hart van Nederland - ochtend editie
08:15
Hart van Nederland - ochtend editie
08:30
Hart van Nederland - ochtend editie
08:45
Hart van Nederland - ochtend editie
09:00
Hart van Nederland - ochtend editie
09:14
Hart van Nederland - ochtend editie
09:30
Hart van Nederland - ochtend editie
09:45
Hart van Nederland - ochtend editie
09:59
Vakantie vier je zo!
10:36
Ultimate Vets
11:06
Ultimate Vets
11:35
De Huidspecialist
12:05
Bulls & Bears
12:42
The Secret Life of the Zoo
13:18
De Bondgenoten
14:00
De Bondgenoten
14:41
De Bondgenoten
15:22
De Bondgenoten
16:02
Doe Maar Duurzaam!
16:33
Samen voor dieren
17:03
De Grote Tuinverbouwing
18:30
Lachen om Home Video's
20:00
Ik Hou Van Holland
21:29
De alleskunner
22:36
Hart van Nederland - Late Editie
22:53
Shownieuws
23:47
Chateau Meiland VIPS
00:44
Lachen om Home Video's
01:50
Loop: Hart van Nederland
05:59
Teleshop 7: Tommy Teleshopping
13:00
Wipeout
13:45
Idioten op de weg
13:52
Idioten op de weg
14:16
Custom Cars: Las Vegas
14:43
Custom Cars: Las Vegas
15:08
Custom Cars: Las Vegas
15:38
Custom Cars: Las Vegas
16:04
P1 Beat The Pro
16:34
Rally special
17:06
Transportwereld
17:35
Autowereld
18:05
Hardcore Pawn
18:33
Hardcore Pawn
19:01
Hardcore Pawn
19:30
Hardcore Pawn
20:00
Malavita
22:10
Kiss Of The Dragon
22:12
Kiss Of The Dragon
00:13
Pompeii
03:15
Teleshop 7: Tommy Teleshopping
06:00
Loop: Hart van Nederland
06:03
Loop: Hart van Nederland
07:22
Moving Houses
08:20
Andermans zaken
09:18
Love It or List It Australia
10:18
Love It or List It Australia
11:22
Property Brothers: de grote renovatie
12:17
Farmhouse Facelift
13:16
Masters of flip
14:14
Moving Houses
15:16
Lang leve de liefde
16:00
Lang leve de liefde
16:45
Lang leve de liefde
17:30
Lang leve de liefde
18:14
Lang leve de liefde
19:00
VTWonen: Weer verliefd op je huis
20:00
Navy NCIS
20:55
NCIS: Hawaii
20:57
NCIS: Hawaii
21:55
America's Sweethearts
00:02
The heart guy
01:03
The heart guy
03:08
Loop: Hart van Nederland
18:00
Mountain Recue: Nieuw Zeeland
18:01
Mountain Recue: Nieuw Zeeland
19:01
Border Security: Dog Patrol
19:30
Border Security: Dog Patrol
20:00
Star Trek: Picard
20:55
Star Trek: Picard
21:45
Jumper
21:47
Jumper
23:30
The Green Lantern
01:35
Border Security: Australië
01:57
Loop: Hart van Nederland
07:21
Teleshop 8: Mediashop
17:05
Murder, She Wrote
17:07
Murder, She Wrote
18:04
De Dierenkliniek Down Under
19:02
De Dierenkliniek Down Under
20:00
CSI: New York
20:55
CSI: New York
20:56
CSI: New York
21:54
CSI: New York
22:52
CSI: New York
23:49
CSI: New York
00:46
Teleshop 8: Mediashop
03:01
Teleshop 8: Mediashop
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
04:40
Car S.O.S
05:35
Food Factory
06:00
Food Factory
06:30
Food Factory
07:00
Inside Incredible Machines
08:00
Inside Incredible Machines
09:00
Building Impossible with Daniel Ashville
10:00
Fish Tank Kings
11:00
Fish Tank Kings
12:00
The Jesus Mysteries
13:00
Lost Cities With Albert Lin
14:00
Lost Cities With Albert Lin
15:00
Stonehenge: Decoded
16:00
Lost Empire of Easter Island
17:00
Ancient China From Above
18:00
Ancient China From Above
19:00
Border Patrol New Zealand
19:30
Lost Cities of the Bible
20:30
Lost Cities of the Bible
21:30
Photographer
22:35
Jesus: Rise To Power
23:35
Jesus: Rise To Power
00:35
Jesus: Rise To Power
01:35
Food Factory
03:05
Food Factory
03:25
Megafactories
05:52
Loop: Hart van Nederland
07:00
Mediashop
15:00
De Grote Tuinverbouwing
16:25
Huizenjacht
16:26
Huizenjacht
17:20
Wilde dieren in Wildlands
17:50
Man bijt hond
17:52
Man bijt hond
18:23
Man bijt hond
18:55
Cupido Ofzo: België
20:00
The Heat
22:20
The Other Woman
00:32
Charmed to Death
01:21
Tommy Teleshopping
03:51
Loop: Hart van Nederland
04:30
Snowboarden
05:30
Alpineskiën
06:00
Alpineskiën
06:30
Formule E
08:15
Snooker
10:30
Wielrennen
11:30
Wielrennen
13:00
Wielrennen
15:30
Wielrennen
17:30
Wielrennen
18:30
Snooker
21:00
Wielrennen
22:00
Wielrennen
23:30
Snooker
01:30
Schansspringen
03:05
Wielrennen
04:02
Flip or flop
04:26
Flip or flop
04:50
Don't tell the bride
05:35
Say yes to the dress UK
06:00
My cat from hell
07:00
My 600-lb Life
08:00
My 600-lb Life
09:00
My 600-lb Life
10:00
My 600-lb Life
11:00
Cake boss
11:30
Cake boss
12:00
Cake boss
12:30
Cake boss
13:00
Cake boss
13:30
Cake boss
14:00
LA Ink
15:00
LA Ink
16:00
LA Ink
17:00
Fred van Leer: Alles uit de kast
18:00
Fred van Leer: Alles uit de kast
19:00
90 Day: The single life
20:00
90 Day: The single life
21:00
My Strange Addiction: Still Addicted?
22:00
90 Day Diaries
23:00
Skin Tight
00:00
Sex sent me to the ER
01:00
Sex sent me to the ER
03:00
My 600-lb Life
03:45
My 600-lb Life
Geen data beschikbaar
Geen data beschikbaar
07:00
Breakfast
11:00
Saturday Kitchen Live
12:30
Mary Berry's Simple Comforts
13:00
Football Focus
14:00
BBC News
14:10
Weather
14:15
Bargain Hunt
15:00
The Boat Race
17:30
Final Score
18:30
BBC News
18:40
BBC Regional News and Weather
18:45
Weather
18:50
Gladiators
19:50
Michael McIntyre's Big Show
20:50
The Weakest Link
21:35
Casualty
22:25
Traces
23:10
BBC News
23:25
Weather
23:30
Match of the Day
01:00
STABLE: The Boxing Game
03:00
(BST) Stable: The Boxing Game
03:55
Weather for the Week Ahead
04:15
Our Flag Means Death
04:40
This Is BBC TWO
07:30
Hey Duggee
07:40
Go Jetters
07:50
Grizzy and the Lemmings
08:00
Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese
08:10
Monster Loving Maniacs
08:25
Shaun the Sheep
08:30
Quentin Blake's Box of Treasures
09:00
Deadly Predators
09:25
Blue Peter
09:55
Newsround
10:05
Gardeners' World
11:05
Operation Wild
12:00
Interior Design Masters with Alan Carr
13:00
Andi Oliver's Fabulous Feasts
14:00
Super-Powered Owls: Natural World
15:00
On the Waterfront: Talking Pictures
15:30
On the Waterfront
17:15
The Sheep Beside the Seaside
17:25
Live Women's Six Nations
20:00
Saving Lives at Sea
21:00
Dad's Army
21:35
A Life in Ten Pictures
22:30
Ella Fitzgerald at the BBC
23:30
Alan Yentob Remembers - Ella Fitzgerald
23:35
Ella Fitzgerald's Other Show
00:15
Ella Fitzgerald at Ronnie Scott's
00:55
Oscar Peterson: Words and Music
01:45
Ella Fitzgerald Swings
03:30
(BST) Ella Fitzgerald Sings