TV Gids eergisteren

Donderdag, 16 Januari 2020
omhoog omlaag links rechts
04:40
De Wereld Draait Door
05:31
Tekst-TV
06:25
Pingu op schoolreis
06:35
Olly, het kleine witte busje
06:40
Sesamstraat
06:55
Rita & Krokodil
07:00
Zin in Zappelin
07:03
Pim & Pom
07:08
Pim & Pom
07:12
Zin in Zappelin
07:15
Ziggy en de zootram
07:26
Zin in Zappelin
07:30
Klumpies
07:35
Klumpies
07:42
Zin in Zappelin
07:45
De Boterhamshow
08:00
Zin in Zappelin
08:05
Buurman en Buurman: Winterpret
08:10
Shaun het schaap
08:20
De Smurfen
08:30
Inui
08:39
Kiwi & Strit
08:45
NOS Jeugdjournaal
08:50
Bollie & Billie
09:00
Mike de ridder en Evie's reddingsspreuken
09:15
Ringel Singel 19
09:20
Masha en de beer
09:30
Kindertijd
09:35
Nelli en Nora
09:45
Pieter Konijn
10:00
Maan en ik
10:20
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:30
Tik Tak
10:34
Bo Beer
10:40
Dropje
10:45
Sesamstraat: 10 voor...
11:00
Joe & Jack
11:05
No-No en zijn lievelingszwembroek
11:15
Raad eens hoeveel ik van je hou
11:25
Stella & Sam
11:35
Tip de muis
11:45
Angelina Ballerina
11:55
Babar en de belevenissen van Badou
12:10
Heidi
12:35
K3 Roller Disco
12:50
Leo & Tijg
13:05
Calimero
13:15
Mullewapp
13:25
Kindertijd
13:30
Maya de bij
13:45
Kikker en zijn vriendjes
13:50
Barbapapa
13:55
Sesamstraat
14:10
Olivia en de schooluitvoering
14:20
Moomin Vallei
14:43
Bernard
14:47
Bernard
14:55
Machtige Mike
15:00
Dodelijk 360
15:30
Peperbollen
15:55
Beste Vrienden Quiz
16:20
Lucas etc.
16:30
Brugklas
16:40
SpangaS
16:55
Checkpoint
17:20
Beste Vrienden Quiz
17:45
Jill
18:00
Van Vader naar Moeder
18:15
Brugklas
18:30
SpangaS
18:40
Het Klokhuis
19:00
NOS Jeugdjournaal
19:25
First Dates
20:25
Keuringsdienst van waarde
21:00
Gefileerd
21:50
RamBam
22:40
3Doc: Michelin Stars - Tales From the Kitchen
23:45
De Wereld Draait Door
00:40
Smeris
01:40
Keuringsdienst van waarde
02:15
Gefileerd
03:05
RamBam
03:50
De Wereld Draait Door
06:30
Telekids Mini's: Zigby
06:40
Telekids Mini's: Elias
06:52
Sid De Slimmerik
06:55
Wissper
07:02
Prinsessia
07:18
Ernst, Bobbie En De Rest
07:29
Piet Piraat
07:34
Mijn Ridder En Ik
07:46
Robin Hood
07:58
LEGO City
08:00
Brandweerman Sam
08:11
Dr. Panda
08:19
Bibaboerderij
08:34
Telekids Mini's: Molang
08:38
Telekids Mini's: Molang
08:41
Telekids Mini's: 2 Kleine Kleutertjes
08:43
Leren met Jokie
08:46
Telekids Mini's: Sophie De Giraf
08:49
Telekids Mini's: Juf Roos
08:55
Telekids Mini's: BW TV
09:00
StoryZoo
09:10
Thomas De Stoomlocomotief
09:22
Telekids Mini's: Super Wings
09:34
Telekids Mini's: Robocar Poli
09:46
Sprookjesboom Show
09:51
The Adventures Of Chuck And Friends
10:01
Airport: Winky's avonturen
10:10
Telekids Mini's: Sprookjesboomfeest
10:30
Telekids Mini's: Tee & Mo
10:37
Telekids Mini's: Beertje Pol
10:48
Telekids Mini's: De Opmerkelijke Meneer King
10:56
Gonnie & Gijsje
11:01
Fien & Teun
11:10
Telekids Mini's: Musti
11:15
Florrie's Draakjes
11:25
Little People
11:36
Telekids Mini's: Ella De Olifant
11:48
Telekids Mini's: Hello Kitty And Friends
12:01
Enchantimals
12:12
Troetelbeertjes
12:33
Tashi
12:45
Mijn Ridder En Ik
12:58
Brandweerman Sam
13:07
Flin & Flo
13:16
Transformers: Rescue Bots Academy
13:27
Dinotrux
13:50
Lalaloopsy
14:14
Monchhichi
14:25
Strawberry Shortcake
14:47
My Little Pony
15:10
Suske En Wiske Junior
15:17
Mr. Bean
15:29
Koning Julien
15:52
Het Regent Gehaktballen
16:03
Miss Moon
16:16
Spirit - Samen Vrij
16:39
LEGO Friends: Girls On A Mission
16:49
Barbie Dreamtopia
17:00
5MinutenShow
17:07
Goede Tijden, Slechte Tijden
17:36
The Bold And The Beautiful
18:06
The Bold And The Beautiful
18:35
Grey's Anatomy
19:31
The Miracle Worker
20:30
Silent Witness
21:37
Silent Witness
22:42
House
23:39
Grey's Anatomy
00:34
Teleshop 8: Mediashop
02:04
Teleshop 8: Mediashop